П`ятниця, 22.03.2019,
Луганська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки України                                                                                          Офіційний сайт
                                                                                                                                                                                          
Приветствую Вас Гість | RSS
Ласкаво просимо на сайт Луганської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України!
Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Главная » Архів матеріалів

Кабінетом Міністрів України прийнято постанову від 13 березня 2019 року № 229 «Про внесення змін до Порядку призначення і виплати стипендій», якою відновлено право аспірантів, які відповідно до статті 61 Закону України «Про вищу освіту» є здобувачами вищої освіти та особами, які навчаються.

Нагадуємо, що раніше аспіранти закладів вищої освіти були позбавлені такого права у зв’язку з прийняттям постанови Уряду від 24.10.2018 № 865 «Про затвердження Порядку здобуття освітньо-творчого ступеня доктора мистецтва та навчання в асистентурі-стажува ... Читати далі »

Переглядів: 7 | Додав: Администрация | Дата: Сьогодні | Коментарі (0)

20 березня 2019 року Президентом підписано закон «Про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2019 рік» від 28.02.2019 № 2696-VIII, яким врегульовано взаємовідносини між державним та місцевими бюджетами, зокрема бюджетами об’єднаних територіальних  громад, де наприкінці 2018 року не відбулися місцеві вибори через введення воєнного стану.

Законом передбачено внесення змін до додатку № 6 Закону України «Про Державний бюджет України на 2019 рік» щодо здійснення перерозподілу видатків освітньої субвенції між бюджетами міст, районів ... Читати далі »

Переглядів: 77 | Додав: Администрация | Дата: 20.03.2019 | Коментарі (0)

Однією з гарантій забезпечення права громадян на працю є передбачений у статті 5-1 КЗпП України правовий захист від необґрунтованої відмови у прийнятті на роботу і незаконного звільнення, а також сприяння у збереженні роботи.

Відповідно до п. 1 ст. 40 КЗпП України трудовий договір, укладений на невизначений строк, а також строковий трудовий договір до закінчення строку його чинності можуть бути розірвані власником або уповноваженим ним органом лише у випадку змін в організації виробництва і праці, в тому числі ліквідації, реорганізації, банкрутства або перепрофілювання підприємства, установи, організації, скорочення чисельності або штату працівників.

... Читати далі »

Переглядів: 53 | Додав: Администрация | Дата: 20.03.2019 | Коментарі (0)

15 березня 2019 року на базі багатопрофільного ліцею відбулись змагання зі спортивної кульової стрільби з пневматичної гвинтівки на дистанції 10 метрів серед працівників освіти м. Лисичанська.

У загальнокомандному заліку місця розподілилися наступним чином: перше місце посіла команда НВК «Гарант»; друге і третє місце поділили команди багатопрофільного ліцею та школи №27.

В особистій першості серед чоловіків відразу три учасники показали однакові результати, а саме: Галяпа Артем Валерійович (Лисичанський ліцей), Завгородній Олександр Володимирович (школа №13) та Жуков Максим Павлович (школа №6), які і поділили перше місце.

... Читати далі »

Переглядів: 34 | Додав: Администрация | Дата: 19.03.2019 | Коментарі (0)

В Україні запроваджено дворічний Проект Міжнародної організації праці «Оплата праці в Україні: технічна допомога задля подолання заборгованості із заробітної плати, встановлення мінімальної заробітної плати та рівного винагородження», презентація якого відбулася нещодавно у Києві.

У презентації Проекту взяли участь експерти МОП – Маріоко Оучі та Олена Важинська, Сергій Савчук – Національний координатор МОП в Україні, Урядовий уповноважений з питань гендерної політики України, представники Міністерства соціальної політики України, Федерації профспілок України, організацій роботодавців, наукових установ тощо.

Відкрив за ... Читати далі »

Переглядів: 25 | Додав: Администрация | Дата: 18.03.2019 | Коментарі (0)

Виклики, проблемні питання та шляхи вдосконалення роботи Профспілки, її організаційних ланок щодо реалізації статутних завдань у ході звітно-виборної кампанії 2019-2020 років обговорювали сьогодні, 14 березня 2019 року, учасники засідання Пленуму ЦК Профспілки, який відбувся у Києві.

Голова Профспілки Георгій Труханов, розпочинаючи роботу, підкреслив, що профспілки в усій Європі і в нашій країні грають важливу роль у задоволенні професійних потреб учительства. І сьогодні їх увагу звернено на підвищення статусу і якості вчительської професії. Профспілки – це голос вчителів на роботі.

Очільник Профспілки зазначив, що вчительство сьогод ... Читати далі »

Переглядів: 38 | Додав: Администрация | Дата: 15.03.2019 | Коментарі (0)

Проект закону «Про повну загальну середню освіту», що доповнює Закон «Про освіту» і дає реальні механізми для реалізації реформи Нова українська школа для учнів, учителів, батьків та освітніх управлінців, подано Урядом на розгляд Верховної Ради України. Відповідне рішення КМУ прийняв 13 березня 2019 року.

Лілія Гриневич розповіла про основні новації законопроекту, згрупувавши їх блоками: новації, що створюють нові можливості для учнів, новації для вчителів, для батьків та освітніх управлінців.

Так, учням документ пропонує реальні механізми визначення власної освітньої траєкторії.

... Читати далі »

Переглядів: 33 | Додав: Администрация | Дата: 14.03.2019 | Коментарі (0)

11 березня 2019 року у штаб-квартирі ООН у м. Нью-Йорк розпочала роботу 63-я сесія Комісії ООН зі становища жінок.

«У цьому році сесія Комісії буде присвячена проблемам, з якими стикаються жінки і дівчата у повсякденному житті. Нам потрібні нові глобальні стандарти досягнення гендерної рівності, ми повинні розширити права жінок і дівчат, допомогти їм розкрити свій потенціал», – заявила посол Ірландії при ООН і голова Бюро майбутньої сесії Жеральдін Бірн Нейсон.

«Зосередившись на основних моментах – таких, як доступні дитячі садки, медичне обслуговування, освіта, охорона материнства, пенсії і безпечний транспорт, учасник ... Читати далі »

Переглядів: 29 | Додав: Администрация | Дата: 13.03.2019 | Коментарі (0)

Луганська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки України уклала договір із мобільним оператором Lifecell. Згідно з умовами цього договору для членів Профспілки та їх сімей з’явились вигідні тарифні пропозиції «Lego» зі щомісячною оплатою  від 20 до 80 грн (про деталі тарифів можна дізнатися у голови первинної профспілкової організації). Для подачі заявки на отримання стартового пакету просто зверніться до голови первинної профспілкової організації навчального закладу, в якому ви працюєте! 
 

Переглядів: 87 | Додав: Администрация | Дата: 11.03.2019 | Коментарі (3)

Українські школярі відтепер отримуватимуть після 4-го класу – свідоцтво про здобуття початкової освіти; після 9-го – свідоцтво про здобуття базової середньої освіти; а після завершення школи в 11-му (12) класі – свідоцтво про здобуття повної загальної середньої освіти.

Відповідну постанову було прийнято під час засідання Уряду 6 березня 2019 року.

У міністерстві кажуть, що ще з радянських часів використовуємо атестат про повну загальну середню освіту, такого ж зразка документ діє в РФ, але в усіх цивілізованих країнах світу ця практика не поширена. Також документи мають бути доступними. У нас щороку зростає кількість дітей з особл ... Читати далі »

Переглядів: 76 | Додав: Администрация | Дата: 11.03.2019 | Коментарі (0)

1 2 3 ... 60 61 »
Пошук
Календар
«  Березень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Луганська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки Ураїни© 2019