Середа, 25.04.2018,
Луганська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки України                                                                                          Офіційний сайт
                                                                                                                                                                                          
Приветствую Вас Гість | RSS
Ласкаво просимо на сайт Луганської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України!
Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 3
Гостей: 3
Користувачів: 0


Главная » 2016 » Грудень » 21 » Зимові канікули оплатять за тарифікацією, а от друге півріччя…
15:55
Зимові канікули оплатять за тарифікацією, а от друге півріччя…

Незабаром зимові канікули, після яких у другому півріччі можлива зміна педагогічного навантаження. Розглянемо, як оплачують працю вчителів і під час канікул, і після — у разі зміни обсягу педагогічного навантаження. 

Розмір заробітної плати педагогічних працівників на місяць — ураховуючи підвищення, надбавки, доплати, обсяг педагогічного навантаження — встановлюють у тарифікаційному списку загальноосвітнього навчального закладу станом на 1 вересня відповідного навчального року.

Зарплату, визначену таким чином, виплачують учителям щомісяця протягом усього навчального року. При цьому канікули, передбачені для учнів закладів освіти осінньої, зимової, весняної та літньої пори, зазвичай не збігаються зі щорічними основними та додатковими відпустками педагогічних працівників.

Канікулярний час вважають робочим часом учителя, якщо на цей період не припадає чергова відпустка.

Робочий час учителя під час канікул

Як визначено пунктом 25 Типових правил внутрішнього розпорядку для працівників державних навчально-виховних закладів, у період канікул керівник закладу освіти залучає педагогічних працівників до педагогічної та організаційної роботи. При цьому обидві сторони дотримують таких умов:

- обсяг роботи не перевищує навантаження вчителя до початку канікул; 

- у своїй діяльності педпрацівники керуються планом роботи в канікулярний період.

При цьому адміністрація школи має передбачити, щоби працівники провадили всі види навчально-методичної та науково-дослідницької роботи відповідно до:

- посади;

- навчального плану; 

- плану науково-дослідницької роботи.

На це вказує пункт 21 Типових правил внутрішнього розпорядку для працівників державних навчально-виховних закладів.

Умови оплати праці під час канікул

Згідно з пунктом 71 Інструкції про порядок обчислення заробітної плати працівників освіти у період канікул працю педагогічних працівників оплачують з розрахунку заробітної плати, встановленої при тарифікації, що передувала початку канікул.

Тижневе педагогічне навантаження, встановлене на початок навчального року, зазвичай протягом року не змінюють. Хіба що його перерозподіл можливий у разі зміни кількості годин з окремих предметів за однієї з умов, що:

- це передбачено робочим навчальним планом;

- педагогічний працівник письмово підтвердив свою згоду на зміну (при цьому дотримано норм законодавства про працю).

Зміна педагогічного навантаження

Якщо протягом року обсяг педнавантаження вчителя змінюють (порівняно з установленим на початок навчального року), — то заробітну плату виплачують до кінця навчального року, враховуючи характер зміни:

Зауважте! Якщо у другому півріччі передбачено зміну обсягу педагогічного навантаження, то по-новому заробітну плату вчителеві обчислюватимуть лише по закінченні канікул. Тобто час роботи в канікулярний час йому оплачуватимуть із розрахунку заробітної плати, встановленої при тарифікації, що передувала початку канікул.

Джерело: http://www.pedrada.com.ua/article/291-qqq-16-m12-09-12-2016-zimov-kankuli-oplatyat-za-tarifkatsyu-a-ot-druge-pvrchchya?ustp=F&utm_medium=letter&utm_source=lettertnews&utm_campaing=letter_3_mes_ne_smotreli

я.

 

 

Просмотров: 139 | Добавил: Администрация | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
Пошук
Календар
«  Грудень 2016  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Луганська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки Ураїни© 2018